Назва справи
№ 22ц-6307/2010 р. від 5 листопада 2005 р. Апеляційний суд Черкаської областіФабула
У липні 2009 р. ОСОБА_8 звернулася до суду з позовом до Головного Управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської облдержадміністрації, ОСОБА_9, третя особа: Черкаська обласна лікарня, - про відшкодування матеріальної та моральної шкоди.
В обґрунтування позовних вимог вказувала, що 05 серпня 2006 р. її чоловік ОСОБА_10 був доставлений до приймального відділення Черкаської обласної лікарні з підозрою на захворювання «гострий тромбоз судин черевної порожнини, холецистопанкреатит» з метою його госпіталізації у відділення судинної хірургії Черкаської обласної лікарні, де він до цього неодноразово лікувався і йому проводились оперативні втручання. Черговим лікарем ОСОБА_9 хворому було відмовлено в усній формі без його огляду, без здійснення відповідних клінічних досліджень в прийнятті до лікарні та він був направлений до Черкаської міської лікарні № 3, де ОСОБА_10 було госпіталізовано у відділення гнійної хірургії, тобто не за профілем і де ІНФОРМАЦІЯ_1 року у реанімації ОСОБА_10 помер. Як безпосередня причина смерті зазначено «тромбоемболія легеневої артерії».
ОСОБА_8 вважає, що лікарем ОСОБА_9 без поважних причин не було надано медичну допомогу ОСОБА_10 Смертю чоловіка їй заподіяна моральна шкода, яку вона оцінює в розмірі 100 000 грн. Крім цього позивачка понесла витрати, пов’язані з похованням чоловіка, встановленням покійному пам’ятника, в зв’язку з чим їй заподіяна матеріальна шкода на суму 35498,10 грн.
Результат
Апеляційний суд Черкаської області вирішив:
- Апеляційну скаргу ОСОБА_8 відхилити.
- Рішення Соснівського районного суду м.Черкаси від 17 червня 2010 року залишити без змін.
Детальна інформація
Ухвала Апеляційного суду Черкаської області у повному обсязі