RSSВерсія для друку
Відкрита лекція візит-лектора ЛМНУ ім. Данила Галицького Андре ден Екстера
28.09.2017

27 вересня 2017 р. на базі кафедри медичного права ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулася відкрита лекція професора програми Жана Моне з питань права глобального здоров'я, професора з питань медичного права Школи політики і менеджменту у сфері охорони здоров'я Університету імені Еразма Ротердамського, візит-лектора Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, співголови Робочої групи з питань права громадського здоров'я Асоціації шкіл громадського здоров'я у Європейському регіоні (ASPHER), доктора філософії в галузі права (PhD) Андре ден Екстера (Роттердам, Нідерланди).
Відкриту лекцію на тему «Правовий статус суб’єктів медичних правовідносин за законодавством окремих країн-членів ЄС» відвідали студенти IV курсу ЛНМУ імені Данила Галицького, викладачі кафедри медичного права ФПДО.
Цікаві питання, змістовні відповіді, палкі дискусії та дружня атмосфера наповнювали лекційну залу. Велика подяка професору Екстеру, який вже кілька років поспіль відвідує кафедру медичного права з відкритими лекціями, ділиться досвідом і літературними джерелами.

 

31.10.2019.

Черговий номер журналу "Медичне право"

Вийшов друком 24 номер науково-практичного журналу...
31.10.2019.

Найпопулярніші питання про зміни в інтернатурі

Відбулося громадське обговорення проєкту наказу “Про...
31.10.2019.

У Львівській області визначили мережу лікарень інтенсивного лікування

Львівська область стала першим регіоном в Україні, яка...
11.09.2019.

Актуальні питання клінічної та виробничої трансфузіології

12-13 вересня 2019 р. у м. Харкові відбудеться...
03.09.2019.

Міжнародний круглий стіл «Права дитини в «лоні» Конвенції ООН: міжнародні стандарти та національні гарантії у медичній та юридичній практиках»

22 листопада 2019 р. у м. Києві Комітет медичного...