RSSВерсія для друку
Спеціалізований курс навчання з медичного права для адвокатів
03.07.2017

01-02.07.2017 року відбувся 4-й заключний тренінг для адвокатів із першого спеціалізованого курсу навчання з медичного права, організований Українською фундацією правової допомоги, Фундацією медичного права та біоетики України за сприяння Національної асоціації адвокатури України, Уповноваженого ВР України з прав людини за підтримки Міжнародного фонду 'Відродження'. Окрім насиченого змістовного наповнення (лекціі і практичні заняття), було проведено тестування, урочисте вручення сертифікатів НААУ та дружня вечеря на теплоході 'Говерла' учасників, тренерів та гостей заходу.

Натхненні виступи С. Вилкова (адвокат, голова Комітету з питань безоплатної правової допомоги, НААУ) щодо новел правил адвокатської етики та Л. Секелик (адвокат, помічник народного депутата І. Сисоєнко) щодо окремих нормативних доробків у царині охорони здоров'я зробили старт заходу яскравим і цікавим.

Захід завершився, але став стартом для нових ідей, інституційних надбань і плідної співпраці на благо Людини та її прав у сфері охорони здоров'я!

31.07.2020.

Максим Степанов представив план реформи екстреної медицини в Україні

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов представив ...
29.07.2020.

Відкрили другу чергу нового корпусу лікарні Охматдит

У середу, 29 липня, Президент України Володимир...
29.07.2020.

Заробітна плата медиків з 1 вересня збільшиться

Міністерство охорони здоров’я, за підтримки Президента...