RSSВерсія для друку
У МОЗ розповіли які діагностичні процедури будуть повністю безкоштовними
05.10.2018

Заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк розповів про програму «Безкоштовна діагностика», за якою УЗД, ехокардіографія та інші процедури стануть безкоштовними.

Безкоштовну діагностику може отримати кожний пацієнт, який вже підписав декларацію з сімейним лікарем, терапевтом чи педіатром та отримав від нього необхідне направлення. Все це має запрацювати вже у другий половині 2019 року.

«За направленням вашого сімейного лікаря ви зможете проходити рентген, УЗД, мамографію, ехокардіографію серця та інші аналізи і діагностичні процедури в будь-якому медзакладі за вашим вибором. Послуги сплатить Національна служба здоров’я», — заявляє заступник міністра Ковтонюк.

При цьому, за словами чиновника, така система буде впроваджуватись в регіонах поступово, за певною чергою.

«Коли ваше місто приєднається до реформи, ви побачите на дверях своєї поліклініки наліпки програми «Безкоштовна діагностика», — пояснює Павло Ковтонюк.

Необхідно додати, що фінансування на діагностику та аналізи для пацієнтів передбачено окремим бюджетом, а не тарифом, який отримують лікарі первинної ланки за підписані з пацієнтом декларації.

Джерело

12.10.2018.

Грип в Україні: актуальні дані щодо профілактики, доступності вакцин та епідситуації

Грип має появитися вже невдовзі, тож можна заздалегідь...
12.10.2018.

Боротьба з антибіотикорезистентністю: роль систем контролю якості лабораторій

Антибіотикорезистентність, або ж стійкість...
12.10.2018.

Медична реформа: НСЗУ нарощує обсяги виплат

Медична реформа починає приносити лікарям...
10.10.2018.

Форум здоров’я-2018

2 листопада 2018 р. в Києві відбудеться...
05.10.2018.

Науково-практична INTERNET-конференція студентів та молодих вчених з міжнародною участю «Механізми та стратегії розвитку господарюючих суб’єктів в умовах інтеграційних процесів»

Кафедра економіки та маркетингу Національного...
05.10.2018.

Міжнародна науково-практична конференція «Медичні та фармацевтичні науки: історія, сучасний стан та перспективи досліджень»

Міжнародна науково-практична конференція «Медичні...