RSSВерсія для друку
Окружний суд Штату Флорида розглядатиме справу щодо COVID-19
25.03.2020

Громадяни США пред’явили позов до Китаю з приводу поширення вірусу COVID-19.

Позивачі стверджують, що Уряд Китаю не вжив негайних заходів з метою оповіщення інших країн про небезпеку цього вірусу, з перших же днів його виявлення.

Також позивачі стверджують, що Уряд Китаю намагався різними методами не допустити розголошення інформації про цей вірус, та наводять випадки цензури у пресі, переслідування й залякування лікарів, які виступали із публічними заявами.

Детальніше за посиланням: https://images.law.com/<wbr></wbr>contrib/content/uploads/<wbr></wbr>documents/392/85094/<wbr></wbr>Coronavirus-China-class-<wbr></wbr>action.pdf

Позивачі стверджують, що в Уряді Китаю ще до 3 січня достовірно знали про те, що вірус COVID-19 передається від людини до людини, але заперечували цей факт. 


Лише 20 січня влада Китаю визнала, що вірус розповсюджується від людини до людини. В цей час інфекція уже поширилася за межами Китаю.


Також позивачі стверджують, що в КНР є дві урядові лабораторії з вивчення біологічної зброї, одна з них - Національна лабораторія біобезпеки Інституту вірусології Уханя, і яка знаходиться поблизу ринку, де нібито вперше виявли COVID-19.  


Позивачі вважають, що  вірус COVID-19 «витік» із лабораторії Уханя через обмежений контроль, в тому числі шляхом продажу працівниками на «чорному ринку» лабораторних тварин після завершення над ними експериментів.

25.09.2020.

МОЗ закладає у бюджет-2021 підвищення зарплат лікарям та зменшення витрат при лікуванні туберкульозу

Міністерство охорони здоров'я ініціює збільшення...
25.09.2020.

Заявки на виділення коштів для виплати надбавок медикам не подали 450 медзакладів

Заявки до НСЗУ щодо виділення коштів для виплати з 1...
18.09.2020.

МОЗ оновило національний протокол надання медичної допомоги при COVID-19

Нову редакцію протоколу «Надання медичної допомоги для...