RSSВерсія для друку
Окружний суд Штату Флорида розглядатиме справу щодо COVID-19
25.03.2020

Громадяни США пред’явили позов до Китаю з приводу поширення вірусу COVID-19.

Позивачі стверджують, що Уряд Китаю не вжив негайних заходів з метою оповіщення інших країн про небезпеку цього вірусу, з перших же днів його виявлення.

Також позивачі стверджують, що Уряд Китаю намагався різними методами не допустити розголошення інформації про цей вірус, та наводять випадки цензури у пресі, переслідування й залякування лікарів, які виступали із публічними заявами.

Детальніше за посиланням: https://images.law.com/<wbr></wbr>contrib/content/uploads/<wbr></wbr>documents/392/85094/<wbr></wbr>Coronavirus-China-class-<wbr></wbr>action.pdf

Позивачі стверджують, що в Уряді Китаю ще до 3 січня достовірно знали про те, що вірус COVID-19 передається від людини до людини, але заперечували цей факт. 


Лише 20 січня влада Китаю визнала, що вірус розповсюджується від людини до людини. В цей час інфекція уже поширилася за межами Китаю.


Також позивачі стверджують, що в КНР є дві урядові лабораторії з вивчення біологічної зброї, одна з них - Національна лабораторія біобезпеки Інституту вірусології Уханя, і яка знаходиться поблизу ринку, де нібито вперше виявли COVID-19.  


Позивачі вважають, що  вірус COVID-19 «витік» із лабораторії Уханя через обмежений контроль, в тому числі шляхом продажу працівниками на «чорному ринку» лабораторних тварин після завершення над ними експериментів.

28.12.2020.

Завершено роботу над Дорожньою картою з впровадження вакцини проти COVID-19 і проведення масової вакцинації у 2021-2022 роках

Міністерство охорони здоров’я спільно з українськими...
28.12.2020.

416 нових автомобілів екстреної медичної допомоги буде закуплено для регіонів України

МОЗ доручило ДП «Медичні закупівлі України» укласти...
28.12.2020.

МОЗ не буде ініціювати скасування жорсткого карантину

Міністерство охорони здоров’я України, незважаючи на...