RSSВерсія для друку
Міністерство охорони здоровя підписало меморандум про взаєморозуміння для будівництва першого в країні Дому Рональда МакДональда
02.12.2021

МОЗ разом із Міністерством економіки України, НДСЛ «ОХМАТДИТ» та благодійною організацією «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні підписали відповідний меморандум про про взаєморозуміння для будівництва першого в країні Дому Рональда МакДональда.


Будівництво першого Дому Рональда МакДональда з орієнтовною площею 2 500 кв. м планується в Києві на території найбільшої дитячої лікарні в Україні «ОХМАТДИТ», де щорічно проходять лікування до 20 000 дітей з усієї країни й здійснюють приблизно 10 000 операцій. 

«Ініціатива  з будівництва  Дому Рональда МакДональда – це приклад успішного об’єднання зусиль держави, приватного сектору та громадянського суспільства. Впевнений, турбота про найменших пацієнтів, які лікуються в «Охматдиті»  з усієї країни, це інвестиція і у розвиток лікарні» - зазначив міністр охорони здоровя Віктор Ляшко.

У планах «Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні» — обладнати в Домі 50 окремих кімнат, які зможуть забезпечити більше 18 000 безкоштовних ночівель на рік родинам у комфорті та поруч з дитиною. 


Розбудова першого Дому Рональда Макдональда в Україні стала можливою завдяки щедрим донорам, які підтримують розвиток і розширення діяльності «Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні». Підтримка підготовчої роботи здійснюється в межах 4-річної партнерської програми між «Фундація Дім Рональда МакДональда» та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) з метою підтримки й поширення сімейно орієнтованого підходу в медичному догляді дітей по всій Україні.

12.01.2022.

Понад 34 млн українців отримують цифрові медичні послуги з допомогою електронної системи охорони здоров’я

Міністерство охорони здоров'я разом з ДП «Електронне...
21.12.2021.

Антитютюновий закон допоможе подолати «епідемію» тютюнопаління

Ухвалений Верховною Радою законопроєкт №4358 зменшить ...
21.12.2021.

До Верховної Ради внесено законопроєкт, яким посилюється правовий захист працівників екстреної медичної допомоги

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №6423,...
02.12.2021.

Круглий стіл «Право на конфіденційність: спектральний погляд на дотримання прав людини у сфері надання медичної допомоги»

10 грудня 2021 р. о 15.00 год. Комітет медичного і...
02.12.2021.

Круглий стіл «Право громадських об’єднань на звернення до суду в інтересах третіх осіб у сфері охорони здоров'я»

3 грудня 2021 р. о 14.00 год. Комітет медичного і...