RSSВерсія для друку
VI Конференція Європейської Асоціації з Медичного Права
16.02.2017

Протягом 28 – 29 вересня 2017 року в м. Берген (Норвегія) проходитиме VI конференція Європейської Асоціації з Медичного Права.

 

Тема конференції: «Права людини в сфері охорони здоровя і розподіл медичної допомоги в Європі» 

Організаторами конференції є юридичний факультет Бергенського Університету (Норвегія) у співпраці із Європейською Асоціацією Медичного Права. 

Демографічні і соціальні зміни, технологічні інновації мають істотний вплив на системи охорони здоровя в Європі. Тематика конференції присвячена вирішенню проблем сучасного Європейського (і національного) медичного права під кутом зору забезпечення прав пацієнтів і соціальної перспективи. 

Зростаючий попит на медичні послуги продовжує породжувати питання доступності та якості медичних послуг, особливо для старіючого населення. Нерівні умови доступу до медичних послуг негативно впливають, насамперед, на уразливі верстви населення: людей похилого віку, біженців, мігрантів, безпритульних тощо.

Конференція покликана висвітлити кожен аспект, який стосується справедливого розподілу медичних послуг, за якого медична допомога є безпечною, її надання здійснюється з урахування культурних особливостей, є економічно ефективною, а права пацієнтів дотримуються. 

Останній строк подання тез: 1 травня 2017 року.

Детальніше

31.10.2019.

Черговий номер журналу "Медичне право"

Вийшов друком 24 номер науково-практичного журналу...
31.10.2019.

Найпопулярніші питання про зміни в інтернатурі

Відбулося громадське обговорення проєкту наказу “Про...
31.10.2019.

У Львівській області визначили мережу лікарень інтенсивного лікування

Львівська область стала першим регіоном в Україні, яка...
11.09.2019.

Актуальні питання клінічної та виробничої трансфузіології

12-13 вересня 2019 р. у м. Харкові відбудеться...
03.09.2019.

Міжнародний круглий стіл «Права дитини в «лоні» Конвенції ООН: міжнародні стандарти та національні гарантії у медичній та юридичній практиках»

22 листопада 2019 р. у м. Києві Комітет медичного...