RSSВерсія для друку
Права людей в сфері охорони здоров'я
30.01.2012

В м. Нікополь вже протягом 4 місяців реалізується проект «Проведення інформаційно-просвітніх кампаній щодо поширення знань про права вразливих верств населення серед працівників громадського здоров’я» за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Проект направлено на впровадження правових підходів у сфері охорони здоров’я та забезпечення дотримання прав людини найбільш уразливих верств суспільства, розвиток суспільної підтримки.

Головна мета – зниження дискримінації та стигми до вразливих верств населення, підвищення рівня знань медичних працівників, та населення згідно міжнародних стандартів прав людини в сфері громадського здоров’я.

Проектом передбачено проведено 20 тренінгів з постачальниками медичних послуг, студентами Нікопольського медичного училища та друк 3 видів буклетів: «Права людей в сфері охорони здоров'я», «Права людей хворих туберкульозу», «Права людей ВІЛ-інфікованих і СНІД хворих у сфері охорони здоров'я». Буклети будуть розповсюджено між медичними працівниками під час проведення тренінгів.

Також у рамках проекту в офісі «Центру правової допомоги» ГО «НЦДСПР «Відкриті двері» з 9.00 -16.00 кожного дня окрім вихідних проводиться консультування та юридична підтримка пацієнтів і медичних працівників з різних питань права, пов'язаних з наданням медичної допомоги. Консультування медичних працівників з питань трудового права, права соціального забезпечення та ін. питань буде проводити юрист, адвокат проекту. У рамках проекту спеціалістами буде надаватись допомога у складанні документації правового характеру.

Детальніша інформація за адресою:

http://www.civicua.org/news/view.html?q=1769938

05.01.2023.

Критерії для встановлення інвалідності

I, II чи III групу інвалідності встановлюють з огляду...
30.12.2022.

Уряд ухвалив Програму медичних гарантій на 2023 рік

Уряд ухвалив порядок реалізації Програми медичних...
04.12.2022.

Меморандум про співпрацю МОЗ із Superhumans Center

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко взяв...
23.01.2023.

Науково-практична конференція на тему «Медичне право України: сучасні досягнення та перспективи розвитку»

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ ТА ЗАПРОШЕННЯ Вельмишановні...