RSSВерсія для друку
Круглий стіл «Права дитини в «лоні» Конвенції ООН: міжнародні стандарти та національні гарантії у медичній та юридичній практиках»
16.01.2019

22 листопада 2019 р. у м. Львові кафедра медичного права ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького за сприяння Комітету медичного права та фармацевтичного права та біоетики НААУ та за підтримки ГО «Фундація медичного права та біоетики України», ЛОБФ «Медицина і право» проводитиме круглий стіл з панельними дискусіями на тему «Права дитини в «лоні» Конвенції ООН: міжнародні стандарти та національні гарантії у медичній та юридичній практиках», присвячений 30-річчю з Дня прийняття Конвенції ООН про права дитини (20 листопада 1989 р.). Конвенція про права дитини отримала найбільш широке міжнародне визнання серед усіх міжнародних документів, її ратифікували практично всі країни світу, за винятком двох. Конвенція поєднує в одному документі весь спектр прав дітей від громадянських, політичних, економічних, до соціальних і культурних.

Мета заходу: окреслити історико-правову роль і значення Конвенції для формування національної політики щодо захисту прав дитини в сфері охорони здоров’я, обговорити міжнародні та вітчизняні нормативні підвалини регулювання окремих прав дитини, виробити пропозиції до удосконалення національного законодавства щодо дотримання прав дитини, висвітлити систему координат сімейно орієнтованої медицини в Україні, клінічні аспекти надання медичної допомоги дітям за законодавством України.

До участі в заході запрошуються представники медичної і правової доктрини, сферою професійного інтересу яких є медичне право, громадське здоров’я, права людини, правове забезпечення системи охорони здоров’я, органів влади, громадських об’єднань, студентство, засоби масової інформації.

Матеріали, підготовлені за результатами круглого столу, будуть опубліковані в науково-практичному журналі «Медичне право».

Статті для публікації повинні бути подані не пізніше 01 липня 2019 р. з дотриманням вимог, викладених на офіційній інтернет-сторінці журналу: http://medicallaw.org.ua/zhurnal-medychne-pravo/zhurnal/ та надіслані на електронну адресу prlawlab@ukr.net

Для участі в заході, прошу надсилати на електронну адресу prlawlab@ukr.net заповнену заяву, що додається до 18.00 год. 01 вересня 2019 р. Усім учасникам буде надіслано індивідуальне запрошення і детальну програму заходу.

Оплата проїзду та проживання здійснюється стороною, яка відряджає, або учасником самостійно.

Для додаткової інформації просимо звертатись:

завідувач кафедри медичного права Ірина Сенюта (0676707033);

асистент кафедри медичного права Христина Терешко (0677313035).

 

Будемо щиро раді бачити Вас на заході!

 

З повагою і надією на співпрацю,

оргкомітет

Файли:
0001.jpg0.9 M
0002.jpg335 K
22.10.2021.

Почали діяти нові правила перевезень пасажирів між регіонами

Для того, щоб скористатись автобусом, поїздом чи...
22.10.2021.

Оновлення застосунку “Вдома”: що змінилось і як тепер дотримуватись режиму самоізоляції після перетину кордону

При перетині державного кордону невакциновані...
22.10.2021.

Правоохоронні органи розпочали близько 800 кримінальних проваджень за фактом підробки COVID-документів

За підробку довідок про тестування та довідок про ...