RSSВерсія для друку
Затверджено перелік наукових досліджень і розробок, що фінансуватимуться з бюджету
11.03.2019

Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) України своїм наказом від 01.03.2019 р. № 498 затвердило Перелік наукових досліджень та розробок, що виконуватимуться у 2019 році за рахунок коштів Державного бюджету України (далі – Перелік).

Підстава затвердження акта

Перелік затверджено на виконання наказів МОЗ України від 13 листопада 2018 р. № 2073 «Про планування наукової тематики на 2019 рік», від 22 грудня 2018 р. № 2455 «Про заходи щодо визначення переліку нових наукових досліджень і розробок на 2019 рік», від 21 лютого 2019 р. № 429 «Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 22 грудня 2018 року № 2455» та згідно з Протоколами засідання Комісії МОЗ України для оцінки та відбору проектів наукових досліджень та розробок, що виконуватимуться у 2019 р. за рахунок коштів Державного бюджету від 27 грудня 2018 р. та від 22 лютого 2019 р.

Щодо виконання наказу

Відділу з питань освіти та науки Департаменту впровадження реформ необхідно довести до відома закладів вищої освіти, закладів післядипломної освіти та науково-дослідних установ МОЗ України (далі — Виконавці) затверджений Перелік.

Директорату науки, інновацій, освіти та кадрів також необхідно підготувати листи до Виконавців щодо надання пропозицій з реорганізації наукових установ (наукових підрозділів) та забезпечити їх розсилку.

Директорату науки, інновацій, освіти та кадрів, Департаменту з фінансово-економічних питань, бухгалтерського обліку та фінансової звітності, Департаменту впровадження реформ, Управлінню правового забезпечення на підставі зібраних пропозицій від Виконавців необхідно подати керівництву МОЗ України пропозиції щодо реорганізації наукових установ (наукових підрозділів).

 Що робити Виконавцям

  1. Керівникам закладів вищої освіти, закладів післядипломної освіти та науково-дослідних установ взяти до відома, що функцію проведення конкурсу фундаментальних досліджень, прикладних наукових та науково-технічних розробок з 2020 р. буде передано Національному фонду досліджень.
  2. До 15 березня 2019 р. подати до відділу з питань освіти та науки Департаменту впровадження реформ для затвердження тематичні плани наукових досліджень та розробок на 2019 р., які рекомендовані Конкурсною комісією МОЗ України для оцінки та відбору проектів наукових досліджень та розробок, що виконуватимуться у 2019 р. за рахунок коштів Державного бюджету, для включення до Переліку.
  3. Щокварталу до п’ятого числа місяця, що настає за звітним періодом, подавати до відділу з питань освіти та науки Департаменту впровадження реформ звіти про хід виконання фундаментальних та прикладних наукових досліджень і розробок.

 Забезпечення фінансування і моніторинг

Департаменту з фінансово-економічних питань, бухгалтерського обліку та фінансової звітності (П.В. Ємець) забезпечити у повному обсязі фінансування наукових досліджень та розробок, що виконуватимуться у 2019 р., відповідно до затверджених тематичних планів, штатних розписів закладів вищої освіти, закладів післядипломної освіти та науково-дослідних установ у межах виділеного обсягу бюджетних призначень за бюджетною програмою КПКВК 2301020 «Дослідження, наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням, підготовка та підвищення кваліфікації наукових кадрів у сфері охорони здоров’я, фінансова підтримка розвитку наукової інфраструктури та об’єктів, що становлять національне надбання».

Джерело...

22.05.2019.

Офіційно: МОЗ України починає реформу екстреної медичної допомоги

22 травня 2019 р. Кабінет Міністрів України ухвалив...
22.05.2019.

Лікар має право: МОЗ України про освіту, професійний розвиток, ліцензування та власну практику медиків

·        ...
21.05.2019.

Таблетки замість ін’єкцій: МОЗ України пропонує кардинальні зміни у призначенні ліків

Відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації...
07.04.2019.

Сучасна патоморфологічна діагностика в клінічній практиці лікаря

10-11 квітня 2019 р. у м. Вінниця на базі Вінницького...
01.04.2019.

Тренінг з медичного права в межах навчального он-лайн курсу програми Ради Європи HELP «Основні принципи захисту прав людини у біомедицині»

Тренінг з медичного права в межах навчального он-лайн...