RSSВерсія для друку
Відкрили другу чергу нового корпусу лікарні Охматдит
29.07.2020

У середу, 29 липня, Президент України Володимир Зеленський та глава МОЗ Максим Степанов відкрили другу чергу нового корпусу дитячої лікарні «Охматдит». Це дозволить закладу надавати повний спектр допомоги онкохворим дітям, включаючи операції з пересадки кісткового мозку. Зараз МОЗ працює над тим, щоб створювати такі проекти по всій Україні, а також над покращенням матеріальної бази медичних закладів та підвищенням зарплат медикам. 

«Відкрито шість нових відділень, це допоможе зберегти життя наших діточок. Унікальні відділення не тільки тим, що тут є найсучасніша техніка, дійсно, це був запит лікарів, дітей, професіоналів, і ми на це зреагували — найкраща сучасна техніка, яка є сьогодні у світі, вона тут є. Мені здається, що це дуже важливо», - зазначив Президент України Володимир Зеленський. 

«Це відділення всього онкологічного профілю і пересадки, в тому числі, кісткового мозку. Те, чого потребують наші діти. Кожного року ми витрачаємо близько 1 млрд грн на лікування за кордоном наших дітей і цієї суми не вистачає, тому що лікування за кордоном в порівнянні з Україною - це завжди дорожче, інколи в декілька разів. І зараз кількість дітей, яким буде надана така медична допомога, дійсно зросте», - наголосив Міністр охорони здоров‘я України Максим Степанов. 

Завдяки введенню 2-ого пускового комплексу відкриється 6 стаціонарних відділень: 
1. відділення хіміотерапії онкогематологічних захворювань зі стаціонаром денного перебування;
2. відділення інтенсивної хіміотерапії;
3. відділення хіміотерапії онкогематологічних захворювань з блоком інтенсивної терапії;
4. відділення трансплантації кісткового мозку та інтенсивної мегадозової хіміотерапії та імунотерапії;
5. відділення онкології з ліжками інтенсивної хіміотерапії;
6. відділення гострої реабілітації.

Також відкривається референс-лабораторiя з лабораторної діагностики онкогематологічних захворювань; відділ тканинного типування; кріобанк; кабінети психологів.

Весь комплекс оновленого «Охматдиту» складе понад 67 тис. кв. м – кілька блоків, у яких будуть розміщуватися 10 сучасних хірургічних відділень, 4відділеня  онкогематологічного профілю  та новостворене онкологічне відділення.

25.09.2020.

МОЗ закладає у бюджет-2021 підвищення зарплат лікарям та зменшення витрат при лікуванні туберкульозу

Міністерство охорони здоров'я ініціює збільшення...
25.09.2020.

Заявки на виділення коштів для виплати надбавок медикам не подали 450 медзакладів

Заявки до НСЗУ щодо виділення коштів для виплати з 1...
18.09.2020.

МОЗ оновило національний протокол надання медичної допомоги при COVID-19

Нову редакцію протоколу «Надання медичної допомоги для...