RSSВерсія для друку
Лікарі "первинки" відмовляються виїжджати до них додому: експерти дали пояснення
10.08.2018

Сімейні лікарі відмовляються їхати на несерйозні виклики, але будуть відвідувати тяжкохворих.

https://www.unian.ua/health/country/10220096-ukrajinci-skarzhatsya-shcho-likari-pervinki-vidmovlyayutsya-vijizhdzhati-do-nih-dodomu-eksperti-dali-poyasnennya.htmlНововведення медреформи породили нові скарги: лікарі "первинки" дедалі частіше відмовляються приїжджати додому, адже їм дозволили самостійно визначати необхідність візиту. "Була температура 39,3, подзвонила лікарю, а він відмовився приїжджати, порадив парацетамол. Це законно взагалі?" — скаржиться "Сегодня" Анна Корько з Чернігова і вимагає у медиків конкретний список хвороб, при яких вони можуть ігнорувати виклики. Журналісти з'ясували, в яких випадках терапевти, педіатри та сімейні лікарі приїдуть і в якому можуть відмовити пацієнту. Точного переліку симптомів хвороб, гідних приїзду, за даними чиновників і лікарів, не існує. У МОЗ на запит "Сегодня" чітких критеріїв для виїзду терапевта до хворого не надали, укотре повторивши норму про те, що лікар виїжджає або не виїжджає до пацієнта, враховуючи медпоказання.


Детальніше 

19.10.2018.

Сільська медицина: перші нові амбулаторії будуть введені в експлуатацію в жовтні—листопаді

Сільська медицина невдовзі поповниться першими діючими...
18.10.2018.

Як отримати нову ліцензію на медичну практику? Найтиповіші помилки

У процесі медичної реформи первинної...
18.10.2018.

Моніторингове дослідження якості медичної освіти: Уряд виділив кошти

Кабінет Міністрів України підтримав проект щодо...
10.10.2018.

Форум здоров’я-2018

2 листопада 2018 р. в Києві відбудеться...
05.10.2018.

Науково-практична INTERNET-конференція студентів та молодих вчених з міжнародною участю «Механізми та стратегії розвитку господарюючих суб’єктів в умовах інтеграційних процесів»

Кафедра економіки та маркетингу Національного...
05.10.2018.

Міжнародна науково-практична конференція «Медичні та фармацевтичні науки: історія, сучасний стан та перспективи досліджень»

Міжнародна науково-практична конференція «Медичні...