RSSВерсія для друку
Серед змін до медичної реформи буде коригування коефіцієнту за складність – щоб тарифи на послуги були справедливими
22.05.2020

Міністерство охорони здоров’я планує запровадити і відкоригувати коефіцієнт на складність у тарифах на медичні послуги. Відповідні зміни потрібні для встановлення справедливих та обґрунтованих тарифів, які забезпечать достойний рівень оплати для медиків, а також якісні послуги для пацієнтів.

Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на зустрічі з представником ООН в Україні Оснат Лубрані.

“Ми проводимо зміни до медичної реформи і, звичайно, є принципи, від яких ми не відмовимося. Наприклад, це фінансування виключно через НСЗУ. При цьому оплата за пролікований випадок повинна бути чесною і зрозумілою. Дуже важливо щоб це покривало витрати і мало відповідні коефіцієнти щодо складності того чи іншого випадку”, - заявив Максим Степанов.

За словами Міністра, нове керівництво МОЗ налаштоване на максимальну відкритість і прозорість своєї роботи. При цьому значна увага приділяється оптимізації процесів – тому один із пріоритетів відомства - розвиток і впровадження електронних систем, зокрема eHealth.

Крім того Міністр подякував представникам ООН за підтримку Україні у боротьбі з коронавірусом і на шляху впровадження медичної реформи. Сторони висловили готовність продовжити співпрацю, щоб застосовувати в Україні передовий світовий досвід у сфері медицини.

“Україна – дуже важлива для ООН і ми відзначаємо ефективність, з якою ви боретеся з коронавірусом. Ми зацікавлені у співпраці і для нас дуже важливий ваш курс на відкритість”, - заявила координатор системи ООН в Україні та координатор з гуманітарних питань Оснат Лубрані.

Нагадаємо, раніше Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов анонсував зміни до медичної реформи в Україні, спрямовані на те, щоб виправити помилки, допущені його попередниками при її плануванні.

01.06.2020.

Міжнародний день захисту прав дітей

День захисту дітей був заснований у 1949 році за...
29.05.2020.

Які категорії працівників старше 60 років можуть виходити на роботу під час карантину

Постанова уряду про адаптивний карантин передбачає, що...
26.05.2020.

240 млн грн, щоб лікарні виплатили медикам зарплати

Міністерство охорони здоров’я ініціювало перерозподіл...