RSSВерсія для друку
Результати грантової програми проєкту USAID Ukraine – USAID Україна «Підтримка реформи охорони здоров’я»
21.02.2020

Цього тижня у Києві, за сприяння МОЗ України та Національної служби здоров’я України, відбулась конференція присвячена результатам грантової програми проєкту USAID Ukraine – USAID Україна «Підтримка реформи охорони здоров’я». 

Ця програма була спрямована на розбудову центрів передового досвіду. Вона допомогла 15 закладам первинної медичної допомоги (ПМД) посилити управлінські навички керівників, впровадити пацієнт-орієнтовану модель надання медичної допомоги, покращити якість та сервіс, забезпечити фінансову стійкість та використовувати різні інструменти комунікації для розвитку закладу. 

Учасники грантової програми стали флагманами змін у сфері ПМД і почали поширювати кращі практики по всій країні, адже ефективність нової моделі фінансування напряму залежить від трансформації медичних закладів первинної  медичної допомоги (ПМД) в успішні організації, котрі готові та можуть забезпечити кращий сервіс пацієнтам, а медпрацівникам – гідні умови праці. 

Детальніше

26.05.2020.

240 млн грн, щоб лікарні виплатили медикам зарплати

Міністерство охорони здоров’я ініціювало перерозподіл...
26.05.2020.

Пілотний проект медичної реформи у Полтавській області не має нічого спільного із тим, що запровадили в Україні з 1 квітня

Реформа системи охорони здоров’я, яка стартувала в...
22.05.2020.

Процес вакцинації в Україні негайно активізується

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов закликав...