RSSВерсія для друку
Після початку реформи треба одразу рятувати медичну освіту
23.04.2020

Після впровадження другого етапу реформи охорони здоров’я,  українська система медичної освіти зіштовхнулася з низкою проблем, які потрібно вирішувати уже найближчим часом. Для цього у Міністерстві охорони здоров’я буде створений постійно діючий орган, в який ввійдуть керівники освітніх медичних установ.

Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов повідомив на щоденному брифінгу МОЗ 23 квітня. 

“На селекторній нараді із керівниками медичних закладів вищої та післядипломної освіти з’ясувалося, що після початку другого етапу медичної реформи виникли проблеми із доступом працівників клінічних кафедр до надання медичної допомоги у закладах охорони здоров’я. Друге – питання оренди майна для освітян. Після першого квітня вони змушені сплачувати великі суми оренди, а не отримувати доступ безкоштовно, як це було раніше. У деяких ВНЗ де доходить до 80-90 млн грн за оренду на рік”, - наголосив Максим Степанов. 

За словами Міністра, щоб вирішити ці та інші питання медичної освіти при у Міністерстві охорони здоров’я буде створений постійно діючий орган, в який ввійдуть керівники освітніх медичних установ. “Всі ці питання взяті в роботу і ми спільно працюватимемо над їхнім вирішенням. Діяти потрібно негайно. Наведення ладу у системі медичної освіти – один із наших пріоритетів”, - резюмував Максим Степанов.

24.11.2020.

МОЗ внесло зміни до протоколу «Надання медичної допомоги для лікування коронавірусної хвороби (COVID-19)»

Відповідно до статті 141 Закону України «Основи...
24.11.2020.

Затверджено план заходів щодо реалізації Державної стратегії розвитку системи протитуберкульозної медичної допомоги населенню на 2020—2023 роки

Кабінет Міністрів України затвердив план заходів...
24.11.2020.

В Україні розпочався Європейський тиждень тестування на ВІЛ та гепатит С

Міністерство охорони здоров’я України та Центр...
07.10.2020.

Конгрес з паліативної і хоспісної допомоги

9-10 жовтня 2020 в м. Києві у форматі он-лайн...