RSSВерсія для друку
Після початку реформи треба одразу рятувати медичну освіту
23.04.2020

Після впровадження другого етапу реформи охорони здоров’я,  українська система медичної освіти зіштовхнулася з низкою проблем, які потрібно вирішувати уже найближчим часом. Для цього у Міністерстві охорони здоров’я буде створений постійно діючий орган, в який ввійдуть керівники освітніх медичних установ.

Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов повідомив на щоденному брифінгу МОЗ 23 квітня. 

“На селекторній нараді із керівниками медичних закладів вищої та післядипломної освіти з’ясувалося, що після початку другого етапу медичної реформи виникли проблеми із доступом працівників клінічних кафедр до надання медичної допомоги у закладах охорони здоров’я. Друге – питання оренди майна для освітян. Після першого квітня вони змушені сплачувати великі суми оренди, а не отримувати доступ безкоштовно, як це було раніше. У деяких ВНЗ де доходить до 80-90 млн грн за оренду на рік”, - наголосив Максим Степанов. 

За словами Міністра, щоб вирішити ці та інші питання медичної освіти при у Міністерстві охорони здоров’я буде створений постійно діючий орган, в який ввійдуть керівники освітніх медичних установ. “Всі ці питання взяті в роботу і ми спільно працюватимемо над їхнім вирішенням. Діяти потрібно негайно. Наведення ладу у системі медичної освіти – один із наших пріоритетів”, - резюмував Максим Степанов.

01.03.2021.

Інформацію щодо вакцинації проти COVID-19

Інформацію щодо вакцинації проти COVID-19 важливо ...
01.03.2021.

Черговий випуск Інформаційного бюлетня ЄАМП

Опубліковано спеціальний випуск Інформаційного...
04.02.2021.

Вступили в дію норми щодо цифровізації форм № 058/0 та 060/о (екстрених повідомлень по підозрах і випадках COVID-19)

З метою посилення координації й організації заходів із...