RSSВерсія для друку
Пілотний проект медичної реформи у Полтавській області не має нічого спільного із тим, що запровадили в Україні з 1 квітня
26.05.2020

Реформа системи охорони здоров’я, яка стартувала в Україні з 1 квітня 2020 року не має нічого спільного із пілотним проектом у Полтавській області, який провели минулого року. Саме тому нове керівництво МОЗ вносить корективи до медичної реформи – аби не допустити скорочення медиків та закриття медичних установ. 

Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив в ефірі політичного ток-шоу “Свобода слова” на телеканалі ICTV. 

“З квітня 2019 року по квітень 2020 року у Полтавській області відбувався пілотний проект щодо реформи медичної галузі. Але це не має нічого спільного із тим, що було запроваджено по всій Україні з 1 квітня цього року. Там не було жодних тарифів, фінансування відбувалося за зовсім іншими принципами, ніж зараз запропонували запровадити з 1 квітня”, - підкреслив Максим Степанов. 

За словами Міністра охорони здоров’я, внаслідок другого етапу реформи системи охорони здоров’я 984 українські лікарні отримали фінансування менше, ніж у минулому році. “При цьому 332 медичні заклади отримали фінансування на 50% менше, ніж у 2019 році”, - наголосив очільник відомства. 

Як підкреслив Максим Степанов, завдання нового керівництва МОЗ – не допустити звільнення медиків та закриття лікарень. Саме тому до попередньої версії медичної реформи вносяться зміни, зокрема щодо покриття фінансового дефіциту медичних закладів.

09.07.2020.

Видання «Медичне право» включене до переліку журналів категорії Б

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки...
06.07.2020.

За три-чотири роки ми здатні побудувати якісну та сучасну медицину

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов вважає,...
06.07.2020.

При МОЗ створена Медична рада, яка консультуватиме щодо змін у системі охорони здоров’я

02 липня при Міністерстві охорони здоров’я України...