RSSВерсія для друку
МОЗ закладає у бюджетний запит базову ставку на діагностику і хіміотерапевтичне лікування онкозахворювань у розмірі 60 332 грн
14.10.2020

У бюджетному запиті на наступний 2021 рік МОЗ ініціює закладання базової ставки на діагностику і хіміотерапевтичне лікування онкологічних захворювань у розмірі 60 332,85 гривень на особу на рік. Про це під час брифінгу заявив Міністр охорони здоров‘я Максим Степанов.

"МОЗ продовжує інформувати громадян щодо того, яку логіку ми вкладаємо у наш бюджетний запит та формування тарифів на надання медичної допомоги в наступному році. І сьогодні я хочу сказати про діагностику, хіміотерапевтичне лікування та супровід пацієнтів з онкологічними захворюваннями або підозрою на новоутворення у дорослих та дітей в амбулаторних умовах. Отже, в наших розрахунках на наступний рік ми закладаємо базову ставку за готовність надавати медичну допомогу одній особі протягом року у розмірі 60 332 гривень”, - зазначив очільник МОЗ. 

Максим Степанов також зауважив, що базова ставка - це середня вартість надання медичної допомоги, до якої додаються відповідні коефіцієнти залежно від важкості перебігу захворювання. Міністр підкреслив, що в Україні щорічно реєструють від 150 до 170 тисяч пацієнтів з онкозахворюваннями.

"У цьому тарифі, окрім вартості ліків та медичних виробів, ми також закладаємо зовсім іншу цифру щодо заробітної плати. Ми прагнемо, щоб заробітна плата наших медпрацівників вже наступного року зросла мінімум у 2,5 рази", - заявив Максим Степанов. 

Нагадаємо, раніше Максим Степанов зазначив, що до кінця 2020 року для служби екстреної медичної допомоги буде закуплено 400 нових автівок, які будуть розподілені між регіонами.

28.12.2020.

Завершено роботу над Дорожньою картою з впровадження вакцини проти COVID-19 і проведення масової вакцинації у 2021-2022 роках

Міністерство охорони здоров’я спільно з українськими...
28.12.2020.

416 нових автомобілів екстреної медичної допомоги буде закуплено для регіонів України

МОЗ доручило ДП «Медичні закупівлі України» укласти...
28.12.2020.

МОЗ не буде ініціювати скасування жорсткого карантину

Міністерство охорони здоров’я України, незважаючи на...