RSSВерсія для друку
МОЗ обіцяє створити спеціальні бригади для пацієнтів з підозрою на COVID-19
27.03.2020

В Україні буде створено мобільні медичні бригади, що виїжджатимуть до пацієнтів з підозрою на COVID-19. Про це у Telegram-каналі повідомляє Міністерство охорони здоров'я України, передає УНН.

"Всім обласним штабам з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації в Україні доручено створити при центральних районних лікарнях мобільні бригади. Бригади будуть виїжджати на виклик сімейного лікаря, екстреної медичної допомоги та інших медичних працівників до пацієнтів з підозрою на COVID-19 для забору зразків на проведення досліджень у лабораторії", - йдеться в повідомленні.

У МОЗ вважають, що така ініціатива зменшить мобільність людей, які мають симптоми гострого вірусного захворювання та потребують здачі відповідних аналізів.

Нагадаємо, раніше у МОЗ заявили, що екстрена медична допомога в Україні не повинна і не буде використовуватись по дзвінку на приїзд для тестувань на коронавірусну інфекцію.

Джерело: УНН

28.12.2020.

Завершено роботу над Дорожньою картою з впровадження вакцини проти COVID-19 і проведення масової вакцинації у 2021-2022 роках

Міністерство охорони здоров’я спільно з українськими...
28.12.2020.

416 нових автомобілів екстреної медичної допомоги буде закуплено для регіонів України

МОЗ доручило ДП «Медичні закупівлі України» укласти...
28.12.2020.

МОЗ не буде ініціювати скасування жорсткого карантину

Міністерство охорони здоров’я України, незважаючи на...