RSSВерсія для друку
Дофінансування для виплат підвищеної зарплати медикам потребуватимуть лише 4% закладів первинки
11.02.2022

100% працівників закладів первинної медичної допомоги вже нараховано базову зарплату за січень у розмірі не менше 20 000 гривень лікарям та 13 500 гривень медичним сестрам. 

При цьому лише 40 закладів первинки, що становить 4% від загальної кількості, поки не в змозі власним коштом виплатити нові базові зарплати медикам. У січні в цих лікарнях зроблені нарахування оплати праці коштом авансових платежів за лютий, а в майбутньому – вони отримають дофінансування від Національної служби здоров'я України (НСЗУ). Про це в ефірі телеканалу «Дом» повідомив заступник міністра охорони здоров'я Олексій Яременко.

«Ми вже зібрали дані з регіональних департаментів охорони здоров’я, і маємо повну картину, скільки закладів первинної меддопомоги потребують дофінансування. Нині по країні зафіксовано всього 40 таких закладів, які потребують дофінансування на загальну суму 6 мільйонів гривень на місяць. Отже, від загальної кількості закладів первинної медичної допомоги ми маємо лише 4% неспроможних закладів», – повідомив Олексій Яременко

14.06.2022.

Порядок розподілу в інтернатуру випускників-бюджетників у 2022 році

27.05.2022.

Паліативна допомога для пацієнтів з важкими та невиліковними хворобами залишається безоплатною

Незважаючи на війну, що триває, Програма медичних...
27.05.2022.

ВООЗ підтримала резолюцію України та засудила агресію рф, що призвела до гуманітарної кризи

88 країн підтримали резолюцію «Надзвичайна...