RSSВерсія для друку
Спеціалізований курс навчання з медичного права для адвокатів
03.07.2017

01-02.07.2017 року відбувся 4-й заключний тренінг для адвокатів із першого спеціалізованого курсу навчання з медичного права, організований Українською фундацією правової допомоги, Фундацією медичного права та біоетики України за сприяння Національної асоціації адвокатури України, Уповноваженого ВР України з прав людини за підтримки Міжнародного фонду 'Відродження'. Окрім насиченого змістовного наповнення (лекціі і практичні заняття), було проведено тестування, урочисте вручення сертифікатів НААУ та дружня вечеря на теплоході 'Говерла' учасників, тренерів та гостей заходу.

Натхненні виступи С. Вилкова (адвокат, голова Комітету з питань безоплатної правової допомоги, НААУ) щодо новел правил адвокатської етики та Л. Секелик (адвокат, помічник народного депутата І. Сисоєнко) щодо окремих нормативних доробків у царині охорони здоров'я зробили старт заходу яскравим і цікавим.

Захід завершився, але став стартом для нових ідей, інституційних надбань і плідної співпраці на благо Людини та її прав у сфері охорони здоров'я!

25.09.2020.

МОЗ закладає у бюджет-2021 підвищення зарплат лікарям та зменшення витрат при лікуванні туберкульозу

Міністерство охорони здоров'я ініціює збільшення...
25.09.2020.

Заявки на виділення коштів для виплати надбавок медикам не подали 450 медзакладів

Заявки до НСЗУ щодо виділення коштів для виплати з 1...
18.09.2020.

МОЗ оновило національний протокол надання медичної допомоги при COVID-19

Нову редакцію протоколу «Надання медичної допомоги для...