RSSВерсія для друку
Проблеми донорства і трансплантації органів
03.05.2017

5 травня 20017 року відбудеться панельна дискусія на тему "Проблеми донорства і трансплантації органів" за підтримки ГО «Асоціація Рідкісного захворювання України – Легенева Гіпертензія»,  БФ «Сестри Даліли», Львівської міської ради та сприяння ГО «Фундація медичного права та біоетики України»  панельну дискусію на тему "Проблеми донорства і трансплантації органів".

Протягом двох років триває робота, спрямована на організацію надання допомоги хворим, які потребують трансплантації органів. Триває доопрацювання відповідного законопроекту перед другим читанням, Міністерство охорони здоров’я України створило профільну робочу групу. Проте не відбулось жодних змін, які б забезпечували надання практичної допомоги хворим, сприяли створенню і функціонуванню системи трансплантації в Україні. Держава продовжує витрачати кошти для лікування кількох десятків пацієнтів за кордоном, не покриваючи при цьому реальної потреби в застосуванні цього методу лікування.

Детальніше...

28.11.2019.

Кабінет міністрів України ухвалив низку постанов та розпоряджень, необхідних для запуску другого етапу трансформації системи охорони здоров'я

Сьогодні, 27 листопада, Кабінет міністрів України ...
27.11.2019.

У Львівській області визначили мережу лікарень інтенсивного лікування

Львівська область стала першим регіоном в Україні, яка...
27.11.2019.

Збереження здоров’я дітей – один із головних пріоритетів уряду

Міністр охорони здоров‘я України Зоряна Скалецька...
28.11.2019.

Прес-реліз міжнародного круглого столу

22 листопада 2019 р. відбувся міжнародний круглий стіл...
28.11.2019.

Круглий стіл «Забезпечення та захист прав дітей, народжених у програмах сурогатного материнства»

Шановні колеги!  Запрошуємо прийняти участь у...