RSSВерсія для друку
Робота для переміщених медичних працівників – через портал вакансій
04.12.2022

Хірург та анестезіолог із Запорізької та Донецької областей працевлаштувалися в Таращанській лікарні на Київщині.

Лікар-анестезіолог Михайло Трискіба зі Покровська Донецької області із серпня – завідувач відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії Таращанської міської лікарні на Київщині. Лікар-хірург Ігор Левада із Полог Запорізької області із жовтня – хірург поліклінічного відділення того ж медзакладу. Обоє працевлаштувалися через портал вакансій https://work.moz.gov.ua, що його Міністерство охорони здоров’я запустило у липні – аби допомогти медичним працівникам знайти роботу. 

«Частини лікарень, тобто цілі відділення, переїхали з Авдіївки, Мар’їнки, Красногорівки, Костянтинівки, Краматорська, Бахмута, що на Донбасі. Наприклад, травматологічне відділення лікарні з Лиману переїхало в Кропивницький, – розповідає Михайло Трискіба. – У Покровську не було ні світла, ні води, ні газу. Незрозуміло, як перезимувати. Тож я швидко знайшов роботу на порталі вакансії».

«У медзакладі в Пологах, де працював, тепер госпіталь окупантів. Щоправда, зараз росіяни, наскільки мені відомо, звідти вивозять все, що не приколочено до підлоги, – продовжує Ігор Левада. – Я випадково вибрався з Полог в Запоріжжя, а потім переїхав в Таращу, що за 120 км від Києва. Привабила ще й пропозиція надання житла».

Як розповідає заступник директора з персоналу Галина Бабієнко, житло, що називається, було «в комплекті» із вакансіями. Воно надається за символічну плату. Одне запропонувала працівниця цієї ж Таращанської міської лікарні – так проявляється людяність у нелюдяний час.

05.01.2023.

Критерії для встановлення інвалідності

I, II чи III групу інвалідності встановлюють з огляду...
30.12.2022.

Уряд ухвалив Програму медичних гарантій на 2023 рік

Уряд ухвалив порядок реалізації Програми медичних...
04.12.2022.

Меморандум про співпрацю МОЗ із Superhumans Center

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко взяв...
23.01.2023.

Науково-практична конференція на тему «Медичне право України: сучасні досягнення та перспективи розвитку»

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ ТА ЗАПРОШЕННЯ Вельмишановні...