RSSВерсія для друку
Уряд прийняв постанову щодо функціонування інформаційно-аналітичної системи «MedData»
26.01.2022

19 січня 2022 року Кабінет Міністрів України прийняв Постанову № 36 «Деякі питання функціонування інформаційно-аналітичної системи «MedData».

Згідно з Постановою № 36, інформаційно-аналітична система «MedData» - це інформаційно-аналітична система, яка дає змогу проводити комплексний аналіз даних щодо стану закупівель і моніторингу даних щодо забезпеченості адміністративно-територіальних одиниць (закладів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління МОЗ, закладів охорони здоров’я, а також фізичних осіб - підприємців, які одержали ліцензію на право провадження господарської діяльності з медичної практики, за умови укладення ними як надавачами медичних послуг договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій з НСЗУ) товарами та послугами, закупленими за рахунок бюджетних коштів та/або з інших не заборонених законодавством джерел фінансування.
Власником інформаційно-аналітичної системи є держава. Володільцем інформації, необхідної для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я, що обробляється в інформаційно-аналітичній системі, є МОЗ. Держателем та адміністратором інформаційно-аналітичної системи є державне підприємство «Медичні закупівлі України».

23.05.2022.

Правила отримання меддопомоги та корисні медичні ресурси для українців за кордоном

Громадяни України, які через розпочату росією ...
23.05.2022.

Відправлення українців на лікування за кордон

Майже щоденно Міністерство охорони здоров’я евакуює з ...
12.05.2022.

Роз’яснення МОЗ: у яких випадках українці, які перебувають за кордоном, можуть оформити лікарняний дистанційно й отримати державні соціальні виплати?

МОЗ спростило оформлення лікарняних для переселенців...