RSSВерсія для друку
МОЗ та Асоціація “eHealth” підписали меморандум про співпрацю щодо розвитку електронної охорони здоров’я
22.10.2020

Міністерство охорони здоров’я України та Асоціація постачальників товарів та послуг у сфері інформатизації охорони здоров'я “eHealth” підписали меморандум про співпрацю щодо розвитку електронної охорони здоров’я (е-здоров’я). З боку міністерства документ підписав очільник МОЗ Максим Степанов, з боку Асоціації - її директорка Олена Назаренко.

“Міністерство охорони здоров’я відкрите до поглиблення співпраці з медичними інформаційними системами, оскільки наша злагоджена взаємодія є запорукою успіху партнерства держави та бізнесу в питаннях розвитку е-здоров’я. Ми цінуємо те, що медичні інформаційні системи сприяють розвитку ІТ-послуг у медицині, допомагаючи здійснювати автоматизацію ведення обліку медичних послуг та управління медичною інформацією закладами охорони здоров’я”, - зазначив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов після підписання документу.  

За його словами, сьогодні МОЗ активно працює над впровадженням нових функціоналів в електронній системі охорони здоров’я  (ЕСОЗ), які мають на меті підвищити використання сучасних електронних рішень для пацієнтів та знизити навантаження на медичний персонал.

Меморандум, зокрема, передбачає, що сторони сприятимуть розбудові ефективного державно-приватного партнерства у сфері е-здоров’я. Окрім цього, буде забезпечена стала та оперативна комунікація і взаємодія у питаннях розвитку ЕСОЗ. 

МОЗ та Асоціація також домовились про підготовку пропозицій щодо удосконалення нормативно-правової бази з розвитку функціональних можливостей ЕСОЗ, порядку її фінансування.

24.11.2020.

МОЗ внесло зміни до протоколу «Надання медичної допомоги для лікування коронавірусної хвороби (COVID-19)»

Відповідно до статті 141 Закону України «Основи...
24.11.2020.

Затверджено план заходів щодо реалізації Державної стратегії розвитку системи протитуберкульозної медичної допомоги населенню на 2020—2023 роки

Кабінет Міністрів України затвердив план заходів...
24.11.2020.

В Україні розпочався Європейський тиждень тестування на ВІЛ та гепатит С

Міністерство охорони здоров’я України та Центр...
07.10.2020.

Конгрес з паліативної і хоспісної допомоги

9-10 жовтня 2020 в м. Києві у форматі он-лайн...