RSSВерсія для друку
У МОЗ оприлюднили рекомендації для підприємств і роботодавців щодо реагування на коронавірус
19.02.2020

У Центрі громадського здоров’я МОЗ України оприлюднили рекомендації Центру з контролю і профілактиці захворювань США (англ. Centers for Disease Control and Prevention, CDC) для підприємств і роботодавців щодо реагування на коронавірусну інфекцію, передає УНН з посиланням на повідомлення пресслужби ЦГЗ.

"Тимчасові рекомендації CDC для підприємств і роботодавців щодо реагування на коронавірусну інфекцію COVID-19. Ці вказівки можуть допомогти запобігти поширенню гострих респіраторних захворювань на робочих місцях, зокрема коронавірусної інфекції COVID-19. Працівники, які мають симптоми гострих респіраторних захворювань, мають повідомити свого керівника і залишатися вдома", - повідомили у ЦГЗ.

Зазначається, що у разі виходу на роботу співробітників, у яких виявлено гострі респіраторні захворювання, їх слід відокремити від інших працівників та негайно відіслати додому. Під час кашлю або чхання такі працівники мають прикривати ніс і рот тканиною або згином ліктя.

"Також варто розмістити плакати, які заохочують залишатися вдома під час хвороби. Офіс потрібно забезпечити засобами індивідуального одноразового використання: посудом, серветками, дезінфекційними засобами тощо. Працівники мають обробляти руки дезінфекційними спиртовмісними засобами або мити з милом не менше 20 секунд", - йдеться в повідомленні.

У ЦГЗ радять регулярно очищати поверхні на робочому місці, зокрема стільниці та дверні ручки, відповідними засобами для чищення.

"Наразі не рекомендовано додаткову дезінфекцію, крім звичайного прибирання. Роботодавці повинні дотримуватися гнучкої політики, що дає змогу працівникам залишатися вдома для догляду за хворим членом сім’ї", - зазначили в центрі.

Нагадаємо, станом на 18 лютого у світі зареєстровано 73 335 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1 873 - летальні. Одужало вже 12 842 осіб.

Джерело: УНН

02.04.2020.

В МОЗ запевнили про піднімуть заробітну плату медичним працівникам, які працюють з хворими на COVID-19

За березень медичні працівники України, зайняті...
31.03.2020.

Алгоритм надання медичної допомоги хворим на COVID-19

Згідно з оновленими медичними стандартами надання...
31.03.2020.

ВРУ прийняла закон щодо забезпечення лікування коронавірусної хвороби

В Україні застосування лікарських засобів регулюється...