RSSВерсія для друку
Амбітні цілі у сфері охорони здоров’я: на 72 мільярди
11.02.2020

Деталі: З 1 квітня 2020 року має запрацювати Програма медичних гарантій для населення для всіх видів допомоги: первинної, спеціалізованої, високоспеціалізованої, екстреної, паліативної, медичної реабілітації та реімбурсації ліків. Зазначається, що держава фінансуватиме такі послуги через Національну службу здоров'я України, на що у державному бюджеті закладено 72 млрд грн.

За словами Гончарука, новацією є запровадження моделі "гроші ходять за пацієнтом" і для спеціалізованої медичної допомоги. На його думку, при таких змінах питань щодо заборгованості зарплати лікарям "більше не виникатиме".

Нагадаємо: Послуги за моделлю "гроші йдуть за пацієнтом" у сфері охорони здоров’я почали надавати ще за часів очільництва МОЗ Уляною Супрун. Планувалося, що у 2020 році медичні заклади усіх рівнів перейдуть на модель фінансування Національної служби здоров’я.

Що передувало: Уряд визначив для Міністерства охорони здоров’я три цілі: 2.1. "Люди менше хворіють"; 2.2. "Люди, які захворіли, швидше одужують"; 2.3. "Люди довше живуть".

Детальніше

25.09.2020.

МОЗ закладає у бюджет-2021 підвищення зарплат лікарям та зменшення витрат при лікуванні туберкульозу

Міністерство охорони здоров'я ініціює збільшення...
25.09.2020.

Заявки на виділення коштів для виплати надбавок медикам не подали 450 медзакладів

Заявки до НСЗУ щодо виділення коштів для виплати з 1...
18.09.2020.

МОЗ оновило національний протокол надання медичної допомоги при COVID-19

Нову редакцію протоколу «Надання медичної допомоги для...