RSSВерсія для друку
МОЗ про “легалізацію” канабісу: і не мрійте
01.07.2019

Після легалізації медична марихуана в Україні буде використовуватися тільки в медичних цілях

 Директор центру психічного здоров’я та моніторингу наркотиків і алкоголю МОЗ України Сергій Шум розкрив деталі ймовірної легалізації медичної марихуани в Україні. За словами чиновника, це не зробить її доступною у вільному доступі для всіх бажаючих.

Шум пояснив, що часто, говорячи про легалізацію канабісу, прихильники даного кроку маніпулюють поняттями.

“Є декриміналізація, легалізація та медичне вживання. У нас на сьогоднішній день є медичне використання морфіну в паліативній практиці. Але це не означає, що ми легалізували героїн, це зовсім різні речі”, – пояснив посадовець.

За словами представника українського МОЗу, йдеться про медичне використання канабісу  і надання допомоги відповідно до стандартів”, – зазначив він, додавши, що всі  відповідні заходи безпеки, коли йдеться про обіг наркотиків у медичній практиці, вже прописані.

Як наголосив Шум, говорити про легалізацію  марихуани некоректно, оскільки  медичне використання марихуани буде доступне пацієнтам з епілепсією, посттравматичним розладом і хронічним болем.

Нагадаємо, виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун прокоментувала зареєстровану на сайті Верховної Ради петицію з вимогою внести зміни в законодавство – дозволити використання канабісу для лікування.

Джерело-https://narodna-pravda.ua/2019/06/29/moz-pro-legalizatsiyu-kanabisu-i-ne-mrijte/

30.09.2019.

Засідання Генеральної асамблеї Європейської асоціації медичного права

26 вересня 2019 р. відбулось засідання...
30.09.2019.

VII конференція Європейської асоціації медичного права (European Association of Health Law) “Інновації та охорона здоров’я: нові виклики для Європи” (25-27.09.2019 р., м. Тулуза, Франція)

VII конференція Європейської асоціації медичного права...
30.09.2019.

МОЗ України починає будувати діалог з тими, хто впроваджує реформи на місцях

27 вересня 2019 р. відбулася чотирьохгодинна зустріч...
11.09.2019.

Актуальні питання клінічної та виробничої трансфузіології

12-13 вересня 2019 р. у м. Харкові відбудеться...
03.09.2019.

Міжнародний круглий стіл «Права дитини в «лоні» Конвенції ООН: міжнародні стандарти та національні гарантії у медичній та юридичній практиках»

22 листопада 2019 р. у м. Києві Комітет медичного...