RSSВерсія для друку
МОЗ України запрошує лікарів до обговорення правил професійного ліцензування
08.05.2019

14 травня 2019 р. у Харкові відбудеться публічна консультація для лікарів, керівників закладів охорони здоров’я і управлінців у сфері охорони здоров’я з Харківської, Луганської та Полтавської областей. Фахівці разом з експертами Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) України планують обговорити нові правила, за якими працюватимуть українські лікарі.

Для кого зустріч і як взяти участь

На зустріч запрошуються лікарі, керівники медичних закладів і управлінці у сфері охорони здоров’я з Харкова та Харківської, Луганської, Полтавської областей. Фахівцям, які мешкають не у Харкові, передбачена компенсація проїзду. Зустріч відбудеться 14 травня з 12:30 до 16:00. Для участі у публічній консультації необхідно заповнити заявку за посиланням.

Які питання обговорюватимуть на зустрічі

На публічній консультації МОЗ України презентує концепцію ліцензування лікарів і впровадження безперервного професійного розвитку. Також разом з лікарями представники профільного міністерства обговорюватимуть ключові аспекти змін:

Напрацювання консультації будуть враховані в процесі підготовки відповідного законопроекту. Нагадаємо, проект Концепції професійного ліцензування лікарів в Україніпройшов громадське обговорення, його підготовлено до розгляду Кабінетом Міністрів України. Запровадження професійного ліцензування лікарів є компонентом середньострокового плану пріоритетних дій Уряду на період 2019–2022 рр.

Джерело-https://www.umj.com.ua/article/141898/moz-ukrayini-zaproshuye-likariv-do-obgovorennya-pravil-profesijnogo-litsenzuvannya

21.05.2019.

Таблетки замість ін’єкцій: МОЗ України пропонує кардинальні зміни у призначенні ліків

Відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації...
21.05.2019.

Наступні кроки трансформації системи охорони здоров’я

Керівники департаменту охорони здоров’я, представники...
20.05.2019.

В Україні заборонили європейську вакцину та ще шість препаратів

Державна служба України з лікарських засобів та...
07.04.2019.

Сучасна патоморфологічна діагностика в клінічній практиці лікаря

10-11 квітня 2019 р. у м. Вінниця на базі Вінницького...
01.04.2019.

Тренінг з медичного права в межах навчального он-лайн курсу програми Ради Європи HELP «Основні принципи захисту прав людини у біомедицині»

Тренінг з медичного права в межах навчального он-лайн...