RSSВерсія для друку
МОЗ України запрошує лікарів до обговорення правил професійного ліцензування
08.05.2019

14 травня 2019 р. у Харкові відбудеться публічна консультація для лікарів, керівників закладів охорони здоров’я і управлінців у сфері охорони здоров’я з Харківської, Луганської та Полтавської областей. Фахівці разом з експертами Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) України планують обговорити нові правила, за якими працюватимуть українські лікарі.

Для кого зустріч і як взяти участь

На зустріч запрошуються лікарі, керівники медичних закладів і управлінці у сфері охорони здоров’я з Харкова та Харківської, Луганської, Полтавської областей. Фахівцям, які мешкають не у Харкові, передбачена компенсація проїзду. Зустріч відбудеться 14 травня з 12:30 до 16:00. Для участі у публічній консультації необхідно заповнити заявку за посиланням.

Які питання обговорюватимуть на зустрічі

На публічній консультації МОЗ України презентує концепцію ліцензування лікарів і впровадження безперервного професійного розвитку. Також разом з лікарями представники профільного міністерства обговорюватимуть ключові аспекти змін:

Напрацювання консультації будуть враховані в процесі підготовки відповідного законопроекту. Нагадаємо, проект Концепції професійного ліцензування лікарів в Україніпройшов громадське обговорення, його підготовлено до розгляду Кабінетом Міністрів України. Запровадження професійного ліцензування лікарів є компонентом середньострокового плану пріоритетних дій Уряду на період 2019–2022 рр.

Джерело-https://www.umj.com.ua/article/141898/moz-ukrayini-zaproshuye-likariv-do-obgovorennya-pravil-profesijnogo-litsenzuvannya

18.07.2019.

Опубліковано проекти вимог до надання гарантованих послуг за програмою медичних гарантій

У 2020 р. на виконання Закону України «Про державні...
18.07.2019.

Справи медиків: небезпечні тенденції та належна законодавча регуляція

Основними проблемами, які на сьогодні привертають...
17.07.2019.

Уряд врегулював питання відшкодування вартості препаратів, відпущених до 31 березня

На урядовому порталі оприлюднено постанову...
05.06.2019.

Міжнародний день захисту дітей

Представники ГО "Фундація медичного права та...