RSSВерсія для друку
МОЗ пропонує відмінити реєстрацію деяких дезінфекційних засобів
07.05.2019

26 квітня МОЗ України для громадського обговорення оприлюднено проект постанови КМУ, яким пропонується з Порядку державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів виключити засоби для миття та очищення в побуті та промисловості з дезінфекційними властивостями.

Однак при цьому проектом пропонується, щоб на такі засоби поширювалися вимоги Технічного регламенту мийних засобів, затвердженого постановою КМУ від 20.08.2008 р. № 717.

Для проведення оцінки відповідності мийних засобів застосовується на вибір виробника або його уповноваженого представника модуль оцінки відповідності А1 (внутрішній конт­роль виробництва і контрольовані випробування продукції) або модуль F1 (установлення відповідності продукції за результатами перевірки).

За результатами проведення оцінки відповідності складається декларація про відповідність мийного засобу вимогам цього Технічного регламенту та наноситься у встановленому порядку національний знак відповідності на зовнішню поверхню пакування чи етикетку.

Як зазначається в супровідних документах до проекту, завдяки внесенню таких змін законодавство України відповідатиме Регламенту № 648/2004 Європейського Парламенту та Ради ЄС від 31 березня 2004 р. (про мийні засоби).

Джерело-https://www.apteka.ua/article/500003

26.05.2020.

240 млн грн, щоб лікарні виплатили медикам зарплати

Міністерство охорони здоров’я ініціювало перерозподіл...
26.05.2020.

Пілотний проект медичної реформи у Полтавській області не має нічого спільного із тим, що запровадили в Україні з 1 квітня

Реформа системи охорони здоров’я, яка стартувала в...
22.05.2020.

Процес вакцинації в Україні негайно активізується

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов закликав...