RSSВерсія для друку
Круглий стіл «Донорство крові та її компонентів: до питання про нову правову парадигму»
08.12.2018

6 грудня 2018 р. у м. Харкові відбувся круглий стіл, присвячений правовим питанням донорства крові та її компонентів. Організаторами заходи були: ГО «Всеукраїнська асоціація донорства крові та трансфузійної допомоги» та ГО «Фундація медичного права та біоетики України».

Модератором даного заходу виступила Ірина Сенюта – президент ГО «Фундація медичного права та біоетики України», завідувач кафедри медичного права Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, голова Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ. Участь у заході також брала участь виконавчий директор ГО «Фундація медичного права та біоетики України», заступник голови Комітету НААУ Х. Терешко.

Захід включав три панелі: «Баланс інтересів публічного і приватного в сфері донорства крові та її компонентів», «Роль державно-приватного партнерства у сфері донорства крові та її компонентів та механізми його функціонування» та «Особливості діяльності лікарняних банків крові у закладах охорони здоров’я. Роль лікаря-трансфузіолога при надання медичної допомоги пацієнтам». Круглий стіл об’єднав медиків і правників, зокрема членів робочої групи, створеної при Комітеті Верховної Ради з питань охорони здоров’я щодо підготовки законопроекту про донорство крові та її компонентів, професійну громадськість, аби обговорити новели законодавства та актуальні питання донорства, адже на часі прийняття змін до законодавства у цій сфері, в т. ч. зумовлені підписанням Угоди про асоціацію Україна-ЄС. За результатами заходу буде підготовлено резолюцію, яка буде скерована органам влади та іншим компетентним інституціям, для ухвалення рішень у цій стратегічній сфері державного і суспільного життя.

22.05.2019.

Офіційно: МОЗ України починає реформу екстреної медичної допомоги

22 травня 2019 р. Кабінет Міністрів України ухвалив...
22.05.2019.

Лікар має право: МОЗ України про освіту, професійний розвиток, ліцензування та власну практику медиків

·        ...
21.05.2019.

Таблетки замість ін’єкцій: МОЗ України пропонує кардинальні зміни у призначенні ліків

Відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації...
07.04.2019.

Сучасна патоморфологічна діагностика в клінічній практиці лікаря

10-11 квітня 2019 р. у м. Вінниця на базі Вінницького...
01.04.2019.

Тренінг з медичного права в межах навчального он-лайн курсу програми Ради Європи HELP «Основні принципи захисту прав людини у біомедицині»

Тренінг з медичного права в межах навчального он-лайн...