RSSВерсія для друку
Круглий стіл «Донорство крові та її компонентів: до питання про нову правову парадигму»
08.12.2018

6 грудня 2018 р. у м. Харкові відбувся круглий стіл, присвячений правовим питанням донорства крові та її компонентів. Організаторами заходи були: ГО «Всеукраїнська асоціація донорства крові та трансфузійної допомоги» та ГО «Фундація медичного права та біоетики України».

Модератором даного заходу виступила Ірина Сенюта – президент ГО «Фундація медичного права та біоетики України», завідувач кафедри медичного права Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, голова Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ. Участь у заході також брала участь виконавчий директор ГО «Фундація медичного права та біоетики України», заступник голови Комітету НААУ Х. Терешко.

Захід включав три панелі: «Баланс інтересів публічного і приватного в сфері донорства крові та її компонентів», «Роль державно-приватного партнерства у сфері донорства крові та її компонентів та механізми його функціонування» та «Особливості діяльності лікарняних банків крові у закладах охорони здоров’я. Роль лікаря-трансфузіолога при надання медичної допомоги пацієнтам». Круглий стіл об’єднав медиків і правників, зокрема членів робочої групи, створеної при Комітеті Верховної Ради з питань охорони здоров’я щодо підготовки законопроекту про донорство крові та її компонентів, професійну громадськість, аби обговорити новели законодавства та актуальні питання донорства, адже на часі прийняття змін до законодавства у цій сфері, в т. ч. зумовлені підписанням Угоди про асоціацію Україна-ЄС. За результатами заходу буде підготовлено резолюцію, яка буде скерована органам влади та іншим компетентним інституціям, для ухвалення рішень у цій стратегічній сфері державного і суспільного життя.

14.12.2018.

Важливість розвитку медичного права в Україні

В Київському національному університеті імені Тараса...
13.12.2018.

Стартує Україно-швейцарський проект «Розвиток медичної освіти в Україні»

Українські навчальні заклади, в яких готують...
13.12.2018.

Медична освіта: буде проведено міжнародне моніторингове дослідження її якості

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні...
14.11.2018.

Круглий стіл з панельними дискусіями на тему «Донорство крові та її компонентів: до питання про нову правову парадигму»

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація...
11.11.2018.

7-ма Європейська конференція з медичного права (25 – 27 вересня 2019 р. в м. Тулузі (Франція))

25 – 27 вересня 2019 р. в м. Тулузі (Франція)...
25.10.2018.

Медичне стажування у Варшаві

ВАРШАВА 11-15 ЛИСТОПАДА 2018...