RSSВерсія для друку
Обласні держадміністрації звітуватимуть щомісяця щодо програми «Доступні ліки»
07.03.2018

Уляна Супрун повідомила про рішення Кабінету Міністрів обов’язати держадміністрації звітувати щодо виконання програми «Доступні ліки»

«На попередньому засіданні Кабінету міністрів було протокольне рішення, що кожен голова ОДА несе персональну відповідальність за програму «Доступні ліки». Якщо в регіоні є проблеми, Прем’єр-міністр буде напряму спілкуватися з головою ОДА. Ми будемо вимагати, щоб кожного місяця до 10 числа звітували щодо декотрих індикаторів програми», — сказала Супрун.

Таке рішення пов’язано з проблемами у виконанні урядової програми на початку року, коли пацієнти просто не могли отримати необхідні їм ліки безкоштовно або за низькою ціною, через те, що облдержадміністрації вчасно не розподілили надані їм на програму кошти.

Для того щоб виправити ситуацію з доступними для населення ліками, Кабінету міністрів знадобилось більше місяця. Вони постійно зв’язувались з місцевою владою, для прискорення процесу розподілу фінансування.

Для того, щоб звіт був максимально інформативний, уряд розробив основні показники виконання програми «Доступні ліки»: кількість аптечних закладів, які беруть участь у програмі, сума використаних коштів на звітній місяць, кількість виписаних рецептів, за яким здійснено відшкодування вартості лікарських засобів, середня вартість рецепта і відсоток використаних коштів від цільової субвенції.

Джерело

23.09.2018.

Презентація книг з медичного права!

21 вересня 2018 р. відбулась презентація двох книг ―...
21.09.2018.

МОЗ отримає додаткові 9,5 мільярди гривень на продовження реформ у 2019 році

Керівництво МОЗ повідомило, що за проектом держбюджету...
19.09.2018.

Названо найбільш смертоносну хворобу у світі

Туберкульоз випереджає ВІЛ у сумній статистиці...
07.09.2018.

Міжнародна наукова конференція «Мистецтво лікування гриж»

9-11 вересня Львів прийматиме міжнародну наукову...
12.08.2018.

Літня школа Співтовариства медичного права і політики ім. Жана Моне

Літня школа Співтовариства медичного права і політики...