RSSВерсія для друку
В МОЗ України зроблено ще один крок для втілення змін у системі державних закупівель лікарських засобів та медичних виробів
08.07.2015

У Міністерстві охорони здоров’я України відбулася технічна зустріч за участі представників МОЗ України, міжнародних організацій - ВООЗ, ПРООН, ЮНІСЕФ, IDA Foundation, Crown Agents, Partnership For Supply Chain Management (PFSCM), USAID та громадських організацій.

Метою зустрічі стала розробка практичного плану дій щодо співпраці МОЗ України з міжнародними організаціями задля здійснення державних закупівель лікарських засобів та медичних виробів через міжнародні механізми у 2015 році.

«Головне для МОЗ України не тільки вирішити нагальні проблеми з закупівлею лікарських засобів цього року, але й сформувати дієві інструменти для побудови ефективної системи державних закупівель ліків на наступні роки. Для нас важливо мати партнерів, які зможуть забезпечити вирішення цих завдань. Ми плануємо обрати міжнародні організації, з якими будуть підписані контракти, до кінця липня 2015 року», - наголосив заступник Міністра охорони здоров’я України Ігор Перегінець.

22.05.2019.

Офіційно: МОЗ України починає реформу екстреної медичної допомоги

22 травня 2019 р. Кабінет Міністрів України ухвалив...
22.05.2019.

Лікар має право: МОЗ України про освіту, професійний розвиток, ліцензування та власну практику медиків

·        ...
21.05.2019.

Таблетки замість ін’єкцій: МОЗ України пропонує кардинальні зміни у призначенні ліків

Відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації...
07.04.2019.

Сучасна патоморфологічна діагностика в клінічній практиці лікаря

10-11 квітня 2019 р. у м. Вінниця на базі Вінницького...
01.04.2019.

Тренінг з медичного права в межах навчального он-лайн курсу програми Ради Європи HELP «Основні принципи захисту прав людини у біомедицині»

Тренінг з медичного права в межах навчального он-лайн...